Korduma Kippuvad Küsimused

Rehvi hind

Ostutingimused

Kuulutuses on rehvi hind märgitud tükihinnana (tk). Hind on märgitud eurodes. Palume lugeda Ostutingimused meie kodulehel enne ostmist.

"Kontrolli saadavust"

Rehvikuulutuses tuleb vajutada märkele "kontrolli saadavust", mille järel ilmub ekraanile rehvi asukoha ning koguse info. Näiteks: Vesse ladu, 2 tk. - tähendab, et kaup on Vesse laos ning koguseks on 2 tk.

Rehvi asukoht

Peale "kontrolli saadavust" vajutamist ilmub kuulutusse informatsioon rehvi saadavuse kohta. Täpsustame üle iga asukohta tähenduse:

Vesse ladu või Vesse – rehvi asukohaks on Vesse 4, Tallinn (Vesse esindus). Vesse esindusest saab osta hooajalisi rehvi ja veljed väga laias valikus.

Tööaeg: E-R: 9:00-19:00; L: 10:00-16:00 (hooajal); P: suletud.

Viimsi või Viimsi ladu – rehvi asukohaks on Viimsi ladu, aadress Rohuneeme tee 1/7.

Märkus! Tegemist on laoga, kus puudub esindus. Viimsi laost otse rehvide ostmine toimub ainult kokkuleppel ja seega palume klientidel varuda kannatust, kui seal paikneva kauba väljaotsimine ja Vesse esindusse või kliendini tarnimine võib võtta 1-3 tööpäeva kauem aega.

Viimsi laost kauba tellimine Viimsi kauba saab tellida Vesse esindusse e-maili või telefoni teel või tulles Vesse esindusse. Kui tellida kaup tööpäeva jooksul kuni kella 15.00-ni ning kui samal päeval on Viimsi laos töötajad olemas, siis kella 18.00-ks jõuab kaup Vesse esindusse.

Samuti võib võtta rohkem aega mittehooajalise kauba tarnimine kliendile. Näiteks suverehvide tarnimine talvehooajal ja vastupidi. See on seotud mittehooajalise kauba ladustamise spetsiifikaga Viimsi laos.

Viimsi laos asuvad kõik üksikud rehvid.

Ladu – rehvi asukohaks on muu ladu, kust transporditakse rehv Vesse esindusse tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul. Laost kauba kättesaamist ei toimu, ainult kas esindusest või saadetakse transpordiga kliendini.

Tellimisel 2 päeva – rehv on tellimisel 2 tööpäeva.

Tellimisel 3 päeva – rehv on tellimisel 3 tööpäeva.

Tellimisel – täpsustada rehvimüüjaga, kui pikk on kauba tarneaeg Eestisse. E-mail aadress: info@rattad24.ee

Märkus! Juhul, kui soovite transporditeenusega (Cargobus, DPD, Schenker, Venipak, kuller) kaupa koju, lisandub rehvi tellimise ajale 1-2 tööpäeva. Näiteks kui rehvi tellimisaeg on 2 tööpäeva, lisandub sellele kulleriga kojusaatmise aeg 1-2 tööpäeva.

Rehvi kogus

Vajutades märkele "kontrolli saadavust", ilmub ekraanile kogus, näiteks 2 tk. Märkus! Paarist (2 tk.) ja komplektist (4 tk.) rehve üksikuna ei müü.

Remonditud rehvid

Mõnedele kasutatud rehvidele on enne müükipanemist tehtud vajalikud remonttööd. Enamasti kasutame selleks lappimist, mis tagab rehvi pikaajalise ja turvalise kasutamise. Remonditud rehvidele anname garantii.

Rehvikuulutuses "REM" märgis

REM tähendab remonditud rehvi. Need on kasutatud või uued rehvid, millel on turvalise kasutamise huvides tehtud vajalikud remonttööd (lappimine, nöörimine,vulkaniseerimine). Üldreeglina on remonditud rehvide hinnad tavahindadest oluliselt madalamad.

Rehvikuulutuses "DOT" märgis

DOT tähendab rehvi tootmiskuupäeva. Näiteks, kui kuulutuses on kirjas DOT 13 – rehv on toodetud 2013. aastal; DOT 12 – toodetud 2012. aastal. Nende rehvide hinnad on üldreeglina tavahindadest oluliselt madalamad (allahinnatud kaup). Kui on kirjas DOT 1216,see ei ole nädal ja aasta meie andmetes, see tavaliselt tähendab et nende rehvide sees võivad rehvid toodetud 2012-2016 aastal. NB! Kasutatud rehvide tootmisaasta ei ole kunagi rehvide ostutingimustele või kirjeldusele mittevastavuse põhjuseks, sest meile tuleb palju rehve ja võib juhtuda et laotöötaja lihtsalt lisab koguse ja ei kontrolli iga kasutatud rehvi aasta. Alati soovitame kontrollida enne ostu dot-i endal või teha päringut.

Demo rehv

Kui rehvikuulutuses on demo rehvi märke taga "jah", siis on tegemist heas seisukorras testrehviga, millega on läbitud kuni 20-30 km. Demo rehvid vastavad uue rehvi nõudmistele, tagavad turvalise sõitmise, kuid hind võib olla tavahindadest madalam.

Tingimine

Hinna tingimine toimub ainult kohapeal. Eriti kehtib see kasutatud kauba puhul, mille klient kõigepealt üle vaatab ning ostusoovi korral hinda täpsustab.

Telefoni, e-maili jm. sidevahendi teel hinnatingimist ei toimu.

Kas rehvi hinna sisse kuulub rehvivahetus?

Rehvi hind ei sisalda rehvitöid. Kodulehel on üleval rehvitööde hinnakiri.

Mis on "nagu uus" rehv?

Rattad24 müüb ka kaupa seisukorras "nagu uus", mille kulumispiir on kuni 1 mm uuest rehvist ning milledel võivad olla kasutamisest tulenevad jäljed (parkimisest/paigaldamisest, iluvead jne). Rehvide kasutamisest tulenevad jäljed ei ohusta kuidagi tarbijat.

Protekteeritud ehk taastatud rehv

Taastatud rehvide hinnad on üldreeglina tavahindadest oluliselt madalamad. Protekteeritud rehvid on nt: Insa Turbo, Master, Wico.

Uue rehvi vanus

Kuni 5 aastat (alates tootmiskuupäevast). Uueks rehviks loetakse kuni 5 (viie) aasta vanust rehvi, mida on nõuetekohaselt hoiustatud. Rehvimüügile ei ole piirangut tootmiskuupäeva järgi (eriti kasutatud rehvide puhul).

Pildid rehvikuulutustes

Mõnede rehvide pildid võivad olla illustratiivse tähendusega. Talverehvi ostmisel palume pöörata tähelepanu rehvitüübile, kas on märgitud lamell- või naastrehv. Osadel rehvitootjatel on talverehvide puhul universaalsed pildid, seega võib kuulutuses olla ainult kas lamell – või naastrehvi pilt, kuigi antud toodet on võimalik tellida mõlemas variandis. Näiteks: Hankook Ipike RS, Sailun Ice Blazer WST-1, Insa Turbo jne.

Uue rehvi mustrijääk

Uuel talverehvil on tavaliselt mustrisügavus 9-10 mm, suverehvil 6.5-8 mm, olenevalt rehvitootjast ja mudelist (madala profiiliga ja suure raadiusega suverehvidel on tavaliselt mustrisügavus 6.5-7 mm).

Kas rehvide tellimiseks on vajalik ettemaksu sooritamine?

Jah. Soovi korral võib klient tasuda osade kaupa. Enne kauba tellimist tasub näiteks 50% summast ning kaubale järgi tulles ülejäänud summa. Kui klient soovib kaupa kullerteenusega koju, on vajalik kogu summa tasumine enne teele saatmist.

Kas kullerile on võimalik arvet tasuda?

Kullerile arve tasumist ei toimu.

Kauba saatmine väljaspool Eestit

Saadame kauba üle Euroopa DPD kullerteenusega. Hinnakiri.

Rehvide broneerimine

Rehve saab broneerida ettemaksu alusel. Üleüldiselt kehtib kauba ostmisel reegel – kes ees, see mees.

Mis saab, kui tellitud kaup on laost otsas?

Kui mingil põhjusel on toode laost otsa saanud, siis võtame Teiega ühendust sidevahendi (e-maili või telefoni) teel ja lepime kokku tellitud toote asendamise samaväärse tootega või raha tagastamise.

Kas Rattad24-l on esindus Tartus?

Ei ole. Ettevõtte juriidiline aadress on Tartus, kuid esindused on Tallinnas (Vesse 4). Lähitulevikus võib juurde tulla veel esindusi üle Eesti, vaata informatsiooni kontaktides.

Hinnapakkumise küsimisel palume võimalikult täpselt kirjeldada soovitud kaupa:

Rehvimõõt, uus/kasutatud rehv, hinnaklass. Kindla ostusoovi korral täpsustada ka rehvimark ning - mudel. Kui täpset rehvimõõtu ei tea, edastage meie e-maili aadressile www.rattad24.ee autoandmed: mark, mudel, aasta, mootorimaht, velje diameeter.

Kus saab lisainformatsiooni rehvide kohta?

Lisainformatsiooni osade uute rehvide kohta saab näiteks internetiaadressilt Hankook Masters

Velje valik

Rattad24 veljevalik on üleval internetiaadressil www.auto24.ee. Lisainformatsioonis on täpsustatud velje asukoht (Vesse või tellimisel). Hinnapakkumist uutele valuvelgedele on võimalik küsida e-maili teel.

Replica valuveljed

Replica valuvelgede valikuga on võimalik tutvuda siin. Valuveljed on tellimisel 3-5 tööpäeva.

Kuidas osta velgi?

Velgi on võimalik osta kohapealt või arvega (e-mail). Tulevikus tuleb veljevalik üles ka Rattad24 e-poodi.

Kas müüme üksikut velge komplektist?

Ei müü (nii kehtib ka rehvide puhul).

Mis mõõdus veljed ja rehvid sobivad konkreetsele autole?

Kui sisestada internetiaadressil auto andmed (mark, tootmisaasta, mudel ja valida mootorimaht), siis saab näha sõiduki rehvi ja velje andmeid.

Kas lõplik arve vastab hinnapakkumisele?

Hinnapakkumises pole võimalik rakendada erineva astme lisatöödega (nt rehvitööd, autoremont). Sellega seoses lõplik arve võib erineda hinnapakkumisest.

Võta ühendust
Marsruut lähimasse kauplusesse