Varuosade müük

Pakume laia valikut originaalvaruosi, B-kategooria- ja kasutatud varuosi.

Originaalvaruosad ehk A- kategooria varuosad

Need on toodetud otse tehases autotootjatele. Originaalvaruosa on spetsiaalses pakendis ja märgistatud etiketiga, mis annab informatsiooni toote kohta. Kuna A-osade kvaliteet on autotootja poolt sertifitseeritud, peetakse neid parimateks varuosadeks, mis sobivad kõikidele autodele. Oluliste osade, nt vedrustuse ja roolisüsteemi puhul soovitatakse ainult A-varuosi. Originaalvaruosade populaarsust selgitab asjaolu, et need on töökindlad ja vastupidavad.

B-kategooria varuosad

On toodetud erinevate tootjate poolt, kellel on oma tootmisüksused. B-osade eeliseks originaalvaruosade ees on soodsam hind. Vahel võib nende kahe varuosa hindade erinevus olla lausa kahe- kuni kolmekordne. Kuna B-kategooria varuosi valmistatakse erinevate tootjate poolt, võib ka kvaliteet olla kõikuv. Mõnikord võivad nii originaal- kui ka B-kategooria varuosad olla kvaliteedilt samaväärsed, kuid hind on viimase puhul oluliselt odavam.

Kasutatud originaalvaruosad

Kasutatud originaalvaruosad on kvaliteetsed, kuid võrreldes uute A-osadega, on hinnad soodsamad. Siiski soovitame kasutatud varuosi juhul, kui need ei ole vanad/kulunud. Et vältida olukorda, kus võite saada vale ja defektiga toote, soovitame kasutatud varuosa osta professionaalse müüja käest.

Varuosade tellimisel tekkivate küsimuste korral palume pöörduda Rattad24.ee töötajate poole telefoni või e-posti teel.
Tekkis küsimus või soovid pakkumist?
Võta ühendust

Kogenud spetsialist leiab parima lahenduse teie auto hoolduse jaoks.

Võta ühendust
Marsruut lähimasse kauplusesse