Ettevõttest

OÜ KESE QUATRE GRUPP on 2005. aastal asutatud kiiresti arenev ettevõte, mis tegeleb rehvide ja velgede jae- ning hulgimüügiga. Rattad24 pakub Eestis laia valikut parima hinnaklassiga uusi ja kasutatuid rehve ning velgi. Meilt on võimalik soetada sõiduauto, maasturi, kaubiku, veoauto ja mootorratta rehve.

Rattad24-st on võimalik osta tuntud kabamärkide rehve: Vredestein, Hankook, Dunlop, Pirelli, Continental, Goodyear, Bridgestone, Michelin jne. Velgede tootevalikus on sellised kaubamärgid nagu AEZ, ATS, BBS, Borbet, Nano, Brock, Momo, Breiton, Mak jne.

Samuti müüme erinevate brändide kasutatuid rehve, mille seisukord on nagu uus. See tähendab, et rehvide seisukord ei erine oluliselt uute rehvide omast.

Meie meeskond on Teile abiks rehvide ja velgede nõustamisel ning õige valiku tegemisel. Teeme häid personaalseid hinnapakkumisi läbi interneti kui ka esindustes. Müüme rehve ja velgi nii hulgiostjatele kui ka edasimüüjatele.

Rattad24-l on kaks esindust Tallinnas, asukohtaga Vesse 4 (Lasnamägi).

Pakume oma klientidele kiiret, mugavat, usaldusväärset ja soodsat teenindust nii esindustes kui ka veebilehel.

  • internetis on võimalik soetada kaupa ööpäev läbi (24h).
  • ostes rehvid või veljed internetist, toome kauba Tallinna piires tasuta kohale.
  • koostöös rahvusvahelise kullerfirmaga DPD pakume kauba kohaletoimetamist 1-2 tööpäeva jooksul peale makse laekumist (välja arvatud kaup, mille tellimisaeg on pikem, nt 2 päeva/2 nädalat vms).
  • saadame DPD kulleriga rehve üle Eesti, samuti Lätti, Leetu ja Soome
  • tax-free süsteem ning EL-sisene käibemaksuvabalt müük välismaa juriidilistele isikutele
  • Parim valik rehve
  • Hankook

Mission

Rattad24 missiooniks on olla parim partner oma era – ja äriklientidele, tagades neile kõige parema teeninduse ning kvaliteetse kauba võimalikult lühikese aja jooksul.

Visioon

Ettevõtte visiooniks on olla usaldusväärne ja kindel partner oma äri- ja eraklientidele teenuse ja kauba soetamisel. Samuti on eesmärgiks tagada klientidele parima hinnaga rehvide ja velgede valik ning mugav teenindus.

Igal hooajal on meil saadaval ka piiratud kogustes rehve rehvitestidest, mida me nimetame nagu uued, mis on sõitnud kuni 500km ning mille mustri seisukord ei erine oluliselt uute rehvide omadest.

Võta ühendust
Marsruut lähimasse kauplusesse